Кращим школярам Луцька виплачуватимуть стипендії

У Луцьку для кращих учнів у 22 номінаціях запровадили стипендії міської ради – по 300 гривень впродовж дев’яти місяців, інформує ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на Рress-centr.

Зазначається, що учень може отримувати стипендію лиш від однієї номінації. За словами, депутата міськради Богдана Богоноса, кожна стипендія буде названа іменем визначного лучанина або волинянина.

Йдеться про номінації у галузі історії та краєзнавства, мовознавства (українська мова), літературознавства і поезії, математики, фізики, конструювання, винахідництва та технічної творчості, музики (вокал), музики (володіння музичним інструментом), образотворчого мистецтва, географії, біології, хімії, фізичної культури та спорту, правознавства, галузі інформатики та інформаційних технологій, учнівського самоврядування, театрального мистецтва, хореографічного мистецтва, народознавства та фольклорного мистецтва, журналістики, декоративно-ужиткового мистецтва.

Претендентів на стипендію міськради подаватимуть від навчального закладу. Однак кінцеве рішення прийматиме профільна комісія мерії.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району