Іноземці зацікавилися волинським сміттєзвалищем

Переробкою газу на Волині може займатись компанія “Озон біогаз інвестмент Луцьк”. Про це пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на Depo.Львів.

За словами гендиректора фірми Віталія Тітуніна, газ, який утворюється на сміттєзвалищах, у 25 разів шкідливіший за вуглекислий газ, і саме він стає причиною численних хвороб у людей та різних проблем навколишнього середовища.

Для того, аби працювати на Волині, голландська компанія “Озон Інвестмент” тиждень тому зареєструвала у Луцьку дочірню фірму “Озон біогаз інвестмент Луцьк”.

Працювати фірма хоче на основі договору, який, у разі погодження луцьких депутатів, підпишуть з міськрадою.

Окрім того, Віталій Тітунін пояснив, що компанія інвестує 1,2 мільйона гривень для департаменту ЖКГ Луцької міськради у формі грошових активів.

“Вони ці кошти можуть використати для поповнення статутного капіталу чи на інші цілі. Окрім того, впродовж дії всього проекту ми будемо передавати на баланс департаменту матеріальні цінності – транспорт, контейнери та обладнання”, – пояснив Віталій Тітунін.

Проект видобування газу буде реалізовуватись в два етапи – буріння, та земляні роботи, тобто кладка труб до головної газозбірної станції.

Представники компанії переконують, що на реалізацію цього проекту необхідно буде близько 1,2 мільйона євро, а видобування газу можна буде розпочинати уже з наступної зими. До цього часу проводитимуть підготовчі роботи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району